Vatan Dinlenme Tesislerine hoş geldiniz. Yolculuklarına mola vermek için tesisimizi tercih eden müşterilerimize ücretli ve ücretsiz birçok hizmet sunmaktayız. Tesisimizde eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü personelimizle 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Akaryakıt ve LPG İstasyonu

Tesisimizde mola veren araçlar akaryakıt ve LPG ihtiyaçlarını istasyonumuzdan karşılayabilirler. İstasyonumuzda madeni yağlar, cam yıkama suları ve diğer ihtiyaçlarınız da karşılanabilmektedir.

Lezzetli Yemekler

Tesisimiz yemek konusunda çok titizdir. Tesisimizin mutfağında hijyen en üst seviyede tutulmaktadır. Yemeklerimizde daima taze ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Tesisimizin usta ahçıları birbirinden lezzetli yemekleri, mezeleri ve tatlıları sizler için hazırlamaktadır. Molalarda hem lezzetli hem de uygun fiyatlı yemek için tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Temiz Tuvaletler (WC)

Tesisimizde kadın ve erkekler için tuvalet bulunmaktadır. Tesisimizde bulunan tuvaletler sıklıkla temizlenir ve hijyeni sağlanır.

Ücretsiz İnternet

Tesisimiz İnternet’e kolayca bağlanabilmeniz için ücretsiz WiFi hizmeti sunmaktadır. Böylelikle verdiğiniz mola sırasında iletişim, iş ve eğlence ihtiyaçlarınız için tesisimizin sunduğu ücretsiz İnternet’i kullanabilirsiniz.

Mescit

Yolculuk sırasında ibadetleriniz için mescidimizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − 9 =